Bądź w stylu dzięki tym modom
couciebie.pl - Społeczeństwo

Bądź w stylu dzięki tym modom

Modny wygląd dzięki dobrze ułożonej szafie jest niezbędny w dzisiejszym świecie. Nie musisz jednak łamać banku i śledzić mnóstwa nowości ze świata mody, aby wyglądać świetnie. W rzeczywistości większość porad mody jest dość prosta. Spójrz na sugestie poniżej.

Załóż pas, jeśli chcesz poprawić swój wygląd. Możesz kupić dowolny rodzaj paska jaki można sobie wyobrazić. Dodaj fluorescencyjny, cienki pas do swoich chudych dżinsów i bądź w modzie, lub użyj skórzanego pasa, aby uzyskać wyrafinowany wygląd.

Wydaj większość swoich pieniędzy na podstawowe elementy mody. Będziesz tracić pieniądze i czas, koncentrując się zbytnio na trendach, które będą wyglądać nieaktualne w ciągu zaledwie miesięcy do roku. Zwróć uwagę na podstawy, które pasują do wszystkiego. Na przykład para podstawowych czarnych spodni lub czarna spódnica w klasycznym kroju będzie świetnym fundamentem do łączenia ze stylowymi topy i buty.

Połączenie czerni i bieli jest kombinacją z klasyczną historią i często jest w dobrym stylu. Pas startowy mody jest pełen czarno-białych strojów. Spróbuj założyć biały top i uzupełnić strój czarną spódnicą lub spodniami. Istnieje prawie nieskończone kombinacje, które można nosić przy tej kombinacji.

Jeśli wybierasz się w podróż, spakuj wiele neutralnych kolorów w różnych odcieniach; w ten sposób masz dużo ubrań do dopasowania. Nie musisz się martwić o zderzenie. Dodatkowo możesz zrobić kilka ubrań z kilku ubrań. W razie potrzeby akcesoria będą wyglądać z dnia na noc.

Zredukuj bałagan w szafie, aby uzyskać dodatkowy schowek. Możesz myśleć, że wiele opcji jest lepszych; jednak rzadko ma to miejsce. Ta przepełniona i zagracona szafa naprawdę skurczy twój styl. Przesiej przez ubrania i wyrzuć wszystko, co nie pasuje i / lub ostatnio nie nosiłeś. Szafa złożona z kilku klasycznych, uniwersalnych elementów będzie bardziej poręczna niż szafa pełna przestarzałych stylów.

Poziome ubranie w paski jest poza zasięgiem, jeśli masz nadwagę. Ten wzór sprawia, że ​​wyglądasz szerzej. Poszukaj bardziej liniowych stylów z pionowymi wzorami, które zwracają uwagę na wysokość, a nie szerokość.

W przypadku butów i sandałów, chodź z obciętymi obcasami. Dzięki temu możesz wyglądać na wyższego i szczuplejszego, dlatego wiele kobiet uwielbia je nosić. Upewnij się jednak, że twoje kliny nie są zbyt grube; powinny być funkcjonalne, aby wejść.

Nie stosuj trendu tylko dlatego, że jest "w". To, co może wyglądać wspaniale na modelu pasa startowego, może sprawić, że będziesz wyglądać jak karnawał. Noś rzeczy, które lubisz, a nie wszystko, co czytasz w czasopismach. Musisz zaufać swoim instynktom dotyczącym mody. Nie wprowadzą cię w błąd.

Istnieje wiele biuletynów dotyczących mody. Zasubskrybuj kilka z witryn, które lubisz. Jeśli tak się stanie, wiedza o tym, co przyniesie każdy sezon i bycie liderem mody wśród znajomych, jest łatwa.

Niektóre podstawowe przedmioty znajdują się w szafie każdej kobiety. Na początek powinieneś mieć co najmniej dwie pary ciemnych spodni. Powinieneś również założyć parę obrębionych dżinsów, które nosisz na piętach, a także parę, która jest dla tenisówek. Powinieneś też spróbować zachować przynajmniej jedną czarną sukienkę na specjalne okazje.

Ułóż usta pełniejsze za pomocą ołówka do warg. Nałóż na to połysk lub wazelinę. Kontynuuj, podkreślając twoją górną wargę z odrobiną więcej połysku w centrum dla pouty wyglądu. Cień do powiek może pomóc w podkreśleniu twoich ust, ponieważ podkreślają one cień twoich ust. Zastosuj mały kawałek do środka każdej wargi.

Bądź świadomy swojego typu ciała. W przypadku drobnej wielkości należy wybrać proste, dopasowane ubranie z drobnymi detalami i wydłużonymi stylami, takimi jak linie księżniczki. Kobiety z Buxom powinny nosić godne uwagi spodnie lub spódnice, które odciągają wzrok innych od biustu. Gdy masz większe biodra, ciemniejsze dno powinno być połączone z lekkim topem.

Czasami nowe ubrania będą miały luźne nici. Nici nie wyglądają dobrze, więc je odetnij. Użyj nożyczek do tkanin, aby łatwo usunąć te luźne nitki. Jest to prosty krok, który możesz podjąć, aby wprowadzić swój styl.

Jedna wielka wskazówka dla mody to pozbycie się starych ubrań, których się nie nosi - najlepiej w centrum darowizn. To świetnie nadaje się do sprzątania szafy, przyspieszania decyzji dotyczących ubioru i, co najważniejsze, podejmowania działań charytatywnych w twojej społeczności.

Pikowane tkaniny są świetną alternatywą do wykorzystania w swojej garderobie tej zimy. Wszystko może mieć w sobie tę tkaninę, od spódnic po bluzki i kurtki. Unikaj noszenia tego materiału zbyt luźno, ponieważ może sprawić, że będziesz wyglądać na większego niż ty.

Wypróbuj ubranie, którego nigdy nie brałeś pod uwagę. Ta praktyka sprawia, że ​​jesteś bardziej otwarty na opcje i będziesz wiedział, czy coś innego wygląda dobrze na tobie. To świetny sposób na rozszerzenie garderoby i zaoferowanie więcej opcji.

Skonsultuj się z profesjonalnym doradcą mody lub osobistym klientem, aby określić najbardziej pochlebne kolory. Najlepsze kolory będą się różnić w zależności od odcienia skóry, koloru oczu i włosów. Znalezienie najbardziej pochlebnych tonów poprowadzi Cię w kierunku odzieży, która najlepiej pasuje do twoich funkcji.

Wykorzystaj bryły, aby podkreślić, jak akcentujesz swoje ciało. Prosta jednobarwna bluzka pozostawi całą uwagę skierowaną na tę przyciągającą wzrok spódnicę. Wybierz ciemne spodnie i lżejszy top, aby wyglądać bardziej profesjonalnie, pozostając dostępnym i uczciwym.

Po przeczytaniu tej porady mody możesz stać się modny bez długiego czasu i pieniędzy. Zaktualizuj cały wygląd za pomocą wszystkich lub wszystkich pomysłów prowokujących myśl w powyższym artykule. Za każdym razem, gdy spojrzysz w to lustro, zobaczysz dużą różnicę.